SŁOWO MA MOC

Każdy wie, że chwytliwy slogan reklamowy, ciekawy, wartościowy merytorycznie, a przede wszystkim przyjemnie czytajacy się artykuł, bezpośrednio wpływa na decyzje zakupowe oraz zaufanie i postrzeganie marki. Jednak już nie dla wszystkich oczywiste jest, że dobrze napisany tekst ma rówież znaczący wpływ na pozycję serwisu www w wyszukiwarce! Najlepiej wiedzą o tym nasi SEO copywriterzy, dlatego z pełnym zaufaniem polecamy skorzytanie z ich talentu.

Ważymy każde słowo!

Potrafimy pisać ciekawie, merytorycznie, zgodnie z zasadami dziennikarstwa i retoryki, a oprócz tego poprawnie stylistycznie, ortograficznie i gramatycznie. Zbudujemy zaufanie, przekonamy Twoich klientów i zachęcimy do skorzystania z Twoich usług czy zakupu produktów. Zastosujemy wszystkie znane i dostępne nam techniki tj.: specyfikę fraz kluczowych, częstotliwość ich wykorzystania przez głównych odbiorców przekazu oraz wielkość i formatowanie tekstu.

CZYM JEST DOBRZE NAPISANY TEKST?

W wyniku ścisłej współpracy, mamy ogromne szanse odnieść sukces, ponieważ stawiamy na spójność przekazu z wybraną wcześniej strategią pozycjonowania Twojej strony. Zawsze jednak możesz wypróbować nasze umiejętności koncentrując się na wybranej przez Ciebie usłudze.

Nasi SEOcopywriterzy z wrodzoną lekkością pióra przygotują dla Ciebie: teksty i artykuły do nowego serwisu www/sklepu internetowego, przeredagują gotowe teksty i zoptymalizują je pod wyszukiwarki, wprowadzą nawigację śródtekstową zgodną ze strategią optymalizacji serwisu, stworzą teksty reklam PPC, zredagują newsletter, mailing stworzą oryginalny slogan reklamowy lub napiszą informację prasową.