NIECH O TOBIE CZYTAJĄ W NECIE!
Chcesz pozyskać nowych klientów? Musisz postawić na widoczność Twojego biznesu w internecie. Nie ograniczaj się wyłacznie do umieszczenia strony na serwerze. Synergia działań optymalizacji serwisu www oraz e-PR daje najlepsze efekty w postaci zajmowanych wysokich pozycji w rankingach wyszukiwarek. Social Media Marketing i SEO wzajemnie się przenikają, znacząco poprawiając wyniki, ale tylko wtedy gdy masz dobrze zarysowany plan działania. Czasem walka o najwyższe, pozycje przy konkurencyjnych słowach kluczowych, w popularnych branżach jest tak zacięta, że samo pozycjonowanie serwisu nie wystarcza, wtedy proponujemy skorzystanie z naszych usług e-PR.
Nasi specjaliści od wizerunku sieciowego pomogą zaistnieć Twojej firmie w mediach społecznościowych, zaprezentują możliwości marketingu szeptanego oraz popracują nad pozycjonowaniem wizerunkowym. Przedstaw nam swoje ambicje, a my z pewnością stworzymy plan efektywnych działań e-PR na miarę potrzeb Twojej firmy.
DZIAŁANIA, KTÓRE CHCEMY ZAPROPONOWAĆ TO:

  • marketing szeptanymarketing szeptany na forach internetowych, w portalach społecznościowych i mikroblogach
  • social marketingsocial marketing w serwisach społecznościowych: aktywna komunikacja z użytkownikami, prowadzenie konkursów, informowanie o nowych produktach
  • prowadzenie facebookakreowanie pozytywnego wizerunku poprzez prowadzenie oficjalnych kont i Fan Page na Facebook, NK, Blip.pl, Twitter.com, Pinger.pl, Flaker.pl itp.
  • prowadzenie bloga firmowegoprowadzenie bloga firmowego oraz cykliczna aktualizacja treści na Twojej stronie
  • kampania mailingowakampania mailingowa
  • monitoring internetumonitoring sieci w tym wyszukiwanie pojawiających się informacji o firmie
hand

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem!
Przedstawimy plan działania, dobierzemy najlepsze narzędzia i przedstawimy kosztorys oraz harmonogram wdrożenia.