SukcespozycjonowaniawHubArtHouseopierasięprzedewszystkimnaciągłościwykonywanychprac
JAK MY TO ROBIMY…

1. Przygotowanie do SEO


1.1 wybór słów kluczowych

Wbrew oczekiwaniom, nie jest to łatwe zadanie. Od tego jakie słowa wybierzecie będzie miedzy innymi zależał sukces pozycjonowania. Należy sobie odpowiedzieć na pytanie na jakie słowa kluczowe potencjalny klient będzie szukał Waszych usług/produktów. Często jeżeli nie mamy wystarczającego budżetu, najlepsze efekty uzyskamy skupiajac się na frazach, które stanowią pewnego rodzaju niszę w Państwa biznesie. Wyłacznie ilość słów kluczowych nie powinna być miernikiem dobrze wykonanego doboru słów kluczowych do pozycjonowania. Najważniejszy jest POTENCJAŁ słów kluczowych do przyciągiecia klientów, ich zgodność z treścią strony www oraz akceptowalny stopień konkurencyjności słów w Google, za którą jesteśmy w stanie zapłacić.
U nas, w HubArt House dysponujemy narzędziami służącymi efektywnemu badaniu słów kluczowych i z chęcią pomożemy już na tym etapie, dostosowujac się przy tym do budżetu.
1.2. analiza serwisu
To nic innego jak dokładny audyt strony www, w którym sprawdzamy w jaki sposób strona jest zbudowana, czy zgodnie ze standardami SEO.
1.3. analiza konkurencji
W tym etapie z pomocą narzędzi badawczych sprawdzamy konkurencyjność słów kluczowych, które wybraliśmy. Oceniamy, jak pozycjonowane są strony konkurencji naszego Klienta.
1.4. podpisanie umowy
W HubArt House dostosowujemy rodzaj umowy do potrzeb Klienta. Umowy podpisywane są na okres 12 lub 24 miesięcy. Rozliczenie może być naliczane w zależności od efektów lub jako ryczałt miesięczny.


2. Optymalizacja serwisu

Dostosowujemy kod Państwa serwisu do standardów SEO, czyli dbamy o to, aby był on “przyjazny” wyszukiwarce Google. Zazwyczaj czynności, które podejmujemy, nie są zauważalne dla zwykłych użytkowników – zmiany dokonywane są na poziomie kodu strony. Na tym etapie współpracy potrzebujemy dostępu do serwera, na którym umieszczona jest strona.


3. Opracowanie strategii link building

Na tym etapie rejestrujemy zoptymalizowaną stronę w specjalnie wyselekcjonowanych przez nas katalogach, a wybrane słowa kluczowe wraz z linkami umieszczamy w serwisach, w których będą one widoczne dla wyszukiwarek i zaczną pracować na podniesienie pozycji.


4. Regularny monitoring pozycji

Etap, który jest najistotniejszy z punktu widzenia utrzymania lub osiągniecia pozycji w TOP10. Podejmujemy szereg czynności, które pozwalają zachować/ osiągnąć jaknajwyższe pozycje np. wdrażamy zmiany w optymalizacji w stosunku do zmieniających się parametrów wyszukiwarek. Codziennie analizujemy wyniki z naszego systemu monitoringu, a na koniec miesiąca raportujemy do Klienta.


hand

Napisz lub zadzwoń do nas!
Przedstawimy plan strategii pozycjonowania specjalnie dla Twojej strony www. Wycena GRATIS!